Kartalkaya Turları Tatil Home Köroğlu Dağlarında Unutulmaz Bir Kış Tatili!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gruplara Özel Kartalkaya Turları

Sevdiklerinizle Kış Masalının Tadını Çıkarın!

Kartalkaya’nın güzelliklerini tek başına keşfetmek istemeyenler için gruplara özel Kartalkaya turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil Home Kartalkaya Turları olarak anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama tesisleri ve ulaşım firmaları aracılığıyla gruplara özel Kartalkaya turları düzenliyor, tüm ayrıntılarıyla planladığımız grup turları ile zamanınızı ve bütçenizi verimli kullanmanıza olanak tanıyor, yaratıcı organizasyonlarla tatilden aldığınız keyfi arttırıyoruz…

Siz de gruplara özel Kartalkaya turları ile birlikte bir macera atılmaya ne dersiniz? Sevdiklerinizle Kartalkaya’nın güzelliklerini paylaşın, unutulmaz anılar biriktirin, tatilinizin eğlence dozunu zirveye taşıyın!

Gruplara özel Kartalkaya turları ekonomik fiyatları ile bütçe dostu olmakla beraber dilediğiniz gezi rotası ile tamamen size özel bir anlayışla planlanmaktadır.

Unutulmaz Bir Kış Tatili İçin Kartalkaya Turları

grup gezileri

Kartalkaya Turları

Birlikte yaptığınız tur planını Tatil Home Kartalkaya Turları ayrıcalığıyla kusursuz bir biçimde hayata geçirmeye ne dersiniz?

Bütçenizi ve tatil planlarınızı bizimle paylaşın, Kartalkaya grup turları için birlikte tur destinasyonunu, konaklama yerlerini ve ulaşım seçeneklerini belirleyelim, hayalinizdeki tatili Kartalkaya Turları ailesinin gruplara özel fırsatlarıyla gerçeğe dönüştürün… Kartalkaya’nın tadını sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya ekibinizle çıkarın!

Tatil anlayışınıza, ilgi alanlarınıza ve bütçenize en uygun grup turları için tur danışmanlarımızla görüşün, fiyat bilgisi alın ve bavulunuzu hazırlayın!

Kartalkaya Ulaşım

Kartalkaya’nın keyfini tek başına çıkarmak istemeyenler için gruplara özel Kartalkaya turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil severlere yalnızca bir tatil acentesi olarak hizmet vermekle yetinmiyor, Kartalkaya Turları Tatil Home olarak yüksek hizmet standartları ve geniş araç filosuna sahip kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla grup turları için konforlu ulaşım seçeneklerini tatilcilerimizle bütçe dostu çözümlerle buluşturuyor, ihtiyaçlarına uygun araç seçenekleri arasından tercih yapmalarına imkan veriyor, Kartalkaya turu için özel güzergahlar belirleyerek kusursuz bir tatili hayata geçiriyoruz!

Arkadaş gruplarından şirket etkinliklerine, dernek toplantılarından fotoğraf kulüplerine kadar farklı gruplara özel tur fırsatlarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden tur danışmanlarımızla iletişime geçin…

şirket gezileri
gruplara ozel kartalkaya turları

Kartalkaya Konaklama

Unutulmaz bir Kartalkaya turunun tadını hep birlikte çıkarmanız için geniş tatil ağımız sayesinde sizlere konaklama söz konusu olduğunda da ayrıcalıklı fırsatlar sunuyoruz.

Anlaşmalı otellerimiz aracılığıyla sizlere kent merkezlerinden dağ içi otellere, doğa evlerinden 5 yıldızlı lüks konaklama ve SPA tesislerine kadar farklı konseptlerle bölgenin en iyi otellerinde konaklama imkanı sağlıyor; TV, mini bar, klima, Wi-Fi, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, otel içi etkinlikler ve diğer olanaklarla tatilinizin keyfini çıkarmak dışında hiçbir ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalmadığınızdan emin oluyoruz…

Gruplara özel konaklama fırsatları ile tatilcilerimizin kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz…

Kartalkaya Toplantı Organizasyonları

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

Kartalkaya turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

gruplara ozel kartalkaya turu

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98