Kartalkaya Turları Tatil Home Köroğlu Dağlarında Unutulmaz Bir Kış Tatili!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rehberlik Hizmetleri

Tur Rehberliği Desteği ile Ayrıcalıklı Bir Tatil…

Dinlenirken eğleneceğiniz, hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun bir tatil için tüm ayrıntıları kendiniz planlamak zorunda değilsiniz.

Tatil Home Kartalkaya Turları olarak kişilere, gruplara ve şirketlere özel tur rehberliği hizmetlerimizle hayallerinizdeki tatili kusursuz bir planlamayla gerçeğe dönüştürüyor, sizi ayrıntılara boğmadan yalnızca tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Yalnızca aklınızdaki Kartalkaya tatilini anlatın, tur danışmanlarımız gerisini halledecek!

Gelin, bir kahve içelim, tatil beklentileriniz, eğlence anlayışınız ve hayalinizdeki Kartalkaya turu hakkında konuşalım…

Hayalinizdeki tatili, ayrıntılarda boğulmadan gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz? Tatil Home Kartalkaya Turları sizin için her şeyi planlıyor...

Kartalkaya Turları ile Kış Masalını Gerçeğe Dönüştürüyoruz!

rehberlik hizmeti

Kişiye Özel Tur Rehberliği

Hayalinizdeki tatili, ayrıntılarda boğulmadan gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz? Tatil Home Kartalkaya Turları sizin için her şeyi planlıyor...

Ulaşımdan konaklamaya tur destinasyonlarından kent gezilerine tatil anlayışınız için en uygun Kartalkaya turunu belirliyor, otobüs ve uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama desteğimizle kusursuz bir tatil için ihtiyacınız olabilecek her şeyi bütçe dostu fiyatlarla edindiğinizden emin oluyoruz.

Kötü sürprizlerden uzak, yalnızca tatilinizin keyfini çıkaracağınız bir Kartalkaya turu için hemen tur danışmanlarımızla görüşün.

Gruplara Özel Tur Rehberliği

Aile ve arkadaş gruplarına özel tur planı çıkarıyor, deneyimli rehberlerimizle sizlere eşlik ederek kusursuz bir tatil yapmanıza destek oluyoruz.

Kartalkaya’nın en iyi tur destinasyonları hakkında bilgi sahibi rehberlerimizle birlikte seyahatinizi daha anlamlı kılmak için grubunuza özel hizmetler veriyor, tur programınızdaki tarihi ve doğal güzellikleri ayrıntılarıyla anlatıyor, en güzel restoranlarda ünlü lezzetleri tatmanızı, en iyi otellerde konaklamanızı sağlıyoruz.

Tamamen grubunuza özel tur rehberliği hizmetlerimizden yararlanarak ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilir, tatilinizden maksimum verim alabilirsiniz.

tur rehberliği
kartalkaya rehberlik

Şirketlere Özel Tur Rehberliği

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

Kartalkaya turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

Tur ve Konaklama Danışmanlığı

Kartalkaya’nın en eğlenceli etkinliklerini bizimle keşfedin! Tatil Home Kartalkaya Turları profesyonel otel ve tur danışmanlarıyla seyahat planınızı yapın…

Alanında uzman tatil danışmanlarımızla onlarca tur rotası içerisinden bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza en uygun tur seçeneklerini belirliyor, konforlu ve ekonomik otellerde yerinizi ayırtıyor, gezip göreceğiniz yerler hakkında tatil rehberliği sunuyoruz.

Baştan sona en ince detaylarıyla planlanmış bir tura çıkmak, sürprizlerle ve sorunlarla karşılaşmamak istiyorsanız 10 yılı aşkın acente deneyimimizden yararlanın, gözünüz arkada kalmasın!

tur rehberlik hizmeti
tur rehberi

Özel Tur Organizasyonu

Çalışanlarının birbiriyle kaynaşmasını ve iş stresinden uzaklaşmasını isteyen firmalara özel kurumsal tur hizmetleri sunuyoruz.

Daha verimli ve keyifli bir şirket ortamı yaratmanızı sağlayacak, çalışanlarınızın firmanıza bağlılığını arttıracak tur organizasyonları için Kartalkaya Turları yanınızda! Kurumunuzun tüm seyahat ve etkinlik planlamasındaki çözüm ortağınız oluyoruz. Ekibinize ise Kartalkaya ve çevresinin en güzel tatil merkezlerinin tadını çıkarmak kalıyor.

Siz ihtiyacınızı anlatın, firmanıza ve bütçenize en uygun kurumsal tur organizasyonunu planlayalım. Unutmayın, mutlu çalışanlar, başarılı bir şirket demektir!

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98