Kartalkaya Turları Tatil Home Köroğlu Dağlarında Unutulmaz Bir Kış Tatili!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kartalkaya Gece Hayatı

Zirvede Dans Etmenin Keyfi Bir Başka! – Kartalkaya Eğlence Olanakları

Bolu gibi ülkemizin tüm metropollerine neredeyse aynı mesafede yer alan bir ilin sınırları içerisindeki Kartalkaya; yılın her dönemi misafirlerini ağırlasa da hiç kuşkusuz kış sezonunda çok daha hareketlidir. Yoğunluğa bağlı olarak sabaha kadar süren partiler, günün ilik ışıklarını görmeden kapanmayan Kartalkaya eğlence mekanları, kayak pistleriyle eğlenceye doğmayan tatil severlere ikinci bir eğlence durağı daha sunmaktadır!

Yaz aylarında daha sakin olmakla beraber tatilcilerin sayısının arttığı kış döneminde Kartalkaya gece hayatı İstanbul gecelerini aratmıyor diyebiliriz. Kartepe gece hayatı içerisinde;

 • Canlı müzik organizasyonları
 • Yarışmalar
 • Dans şovları
 • Gösteri toplulukları aktiviteleri
 • Konserler
 • Üniversite şenlikleri
 • Dans şovları
 • Mangal partileri çok sayıda seçenekten bahsedebiliriz.

Ayrıca tüm bunları sayarken ışıklandırılan kayak pistlerinde düzenlenen partilerde günün ilk ışıklarına kadar dans edip müzik dinleme imkanını da unutmamak gerekir. Eğer gece hayatını seven biriyseniz Kartalkaya geceleri emin olun sizi tatmin edecek!

Kartalkaya Eğlence Mekanları ile Tatilcileri Şaşırtıyor! – Kartalkaya Barlar ve Restoranlar

Günün birçok zaman diliminde pistlerde özgürce kayarak ve diğer kış sporlarını deneyerek geçirdiğiniz günün ardından eğlenceye tam gaz devam edebilirsiniz. Kartalkaya gece hayatı oldukça renkli aktivitelerle süslüdür. Karlar üzerinde yapılan konserlerde coşarak ısınabilir, barlarında canlı müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle otel barlarının düzenlediği partilerde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Kartalkaya gece hayatı ve eğlence seçenekleri ile şarkı türkü eşliğinde sabahlara kadar dans edebilir, yaz partilerinden geri kalmayan kış partilerinde dışarıda yağan karın soğuğuna inat siz de içeceklerle ısınabilir, müziğin ritmiyle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün ilk saatlerine kadar açık Kartalkaya barlar ve eğlence merkezlerinde dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Özellikle hafta sonları kayakçılarla dolan ve ekstra yoğun olan Kartalkaya barlarından bazıları;

 • Dorukkaya Ski & Mountain Resort Bar
 • Kartal Hotel Bar
 • Golden Key Hotel Bar
 • Drop Lounge
 • Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Bar

Hava kararmaya başladığı anda hareketlenmeye başlayan otel barlarında coşkulu partilere katılabilirsiniz. En güzel eğlencelerin düzenlendiği mekanlar otel barlarıdır. Karaoke partilerinden, canlı müziğe, dans şovlarından ödüllü yarışmalara kadar birçok biçimde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz. Akşam yemeğini dans ederek sindirmek, canlı müzik eşliğinde kafa dağıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Eğlenmekten Sıkılmayacak, Yorulmayacaksınız!

Eğer huzurlu bir tatil peşindeyseniz Kartalkaya eğlence mekanları yerine her zaman dağ manzaralı otel odanızın içerisinde sıcak kahvenizi veya şarabınızı yudumlayabilir, kayak keyfinin ardından dinlendirici bir akşamın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak gündüz eğlencesi sizi kesmediyse Kartalkaya geceleri size çok daha fazlasını da vadediyor!

Siz hangisini tercih edersiniz? Kartalkaya gece hayatı ile eğlencenin zirvesinde dans etmek istiyorsanız çok sayıda eğlence mekanı ve bar sizi bekliyor. Bunların dışında ayrıca sezonluk etkinliklere katılarak alternatif eğlenceler arayabilir, Kartalkaya eğlence mekanları ve gece hayatının size sunduğu sürprizleri deneyebilirsiniz.

[widget-130]

Benzer Yazılar

Bu yazıya benzer içerik bulunamadı.

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98