Kartalkaya Turları Tatil Home Köroğlu Dağlarında Unutulmaz Bir Kış Tatili!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Kartalkaya Turları

Tatil De İşin Bir Parçasıdır! – Kartalkaya Şirket Turları

Başarılı firmaların bu başarılarını ve verimliliklerini borçlu oldukları başlıca etkenlerden biri hiç kuşkusuz çalışanlarına mutlu bir çalışma hayatı sağlayabilmeleridir. Ancak itiraf etmek gerekir ki kurumsal dünyada mesai saatlerini mutlu hale getirmek sanıldığından biraz daha zordur. Bu nedenle gerek ülkemizde gerekse dünyada firmalar; çalışanlarının motivasyonlarını yukarı çekecek etkinlikler ve aktivitelere giderek daha fazla önem vermektedir.

Bu anlamda Bolu gibi hem Marmara ve İstanbul’a hem de İzmit, Ankara ve İzmir gibi iş hacmi bakımından büyük kentlerimize yakın olmasıyla Kartalkaya şirketlere özel turlar ve buna benzer etkinlikler açısından kurumsal anlamda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Birçok kurum tarafından tercih edilen şirketlere özel Kartalkaya turları; firmaların başarılarına önemli ölçüde yardımcı olmaktadır.

Ancak hemen belirtelim ki kurumlara özel Kartalkaya turları yalnızca konumu itibariyle firmalardan ilgi görüyor demek büyük bir hata olur. Aksine Kartalkaya şirket turları hem firmalar için önemli avantajlara sahipken hem de firmalara büyük katkılar sağlamaktadır. Gelin isterseniz tüm bu söylediklerimize bir de yakından bakalım…

Kartalkaya Kurumsal Turlar Firmalara Ne Katıyor?

Çalışanlarınızı firmanızın son zamanlardaki başarılarından dolayı ödüllendirmek mi istiyorsunuz? Yoksa sıkı bir mesai döneminden geçtiniz ya da böyle bir döneme mi hazırlanıyorsunuz? Yüksek bir motivasyon için kurum olarak biraz güzel vakit geçirmeye mi ihtiyacınız var? Tüm bunlar şirketlere özel Kartalkaya turları ile mümkün. İşte Kartalkaya şirket turları ve firmalara kattıkları:

 • Kartalkaya şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • Kartalkaya şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Kartalkaya turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Kartalkaya turları ile özel etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Şirketlere Özel Kartalkaya Turları Neden Avantajlı?

Kartalkaya şirketlere özel turlar ile firmaların hangi katkıları sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak bunun yanı sıra Kartalkaya şirket turları neden diğer turlardan daha avantajlı sorusunu da unutmamak gerekiyor. Çünkü her şey bir kenara Kartalkaya’nın şirket turları söz konusu olduğunda ilk tercihlerden biri olması tesadüf değil!

 • İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir gibi metropollerden kolay ulaşılabilir.
 • Kartalkaya’nın kartpostalları andıran atmosferi rahat ve keyifli çalışma ortamı sağlar.
 • Şirketlere özel Kartalkaya turları ile hem tatil hem de toplantılarınızı yaparsınız.
 • Doğal bir atmosferde iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Kayak ve diğer kış sporlarını öğrenirsiniz.
 • Kurumlara özel Kartalkaya turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.

Kurumsal Buluşmalar İçin Kartalkaya Şirket Turları

Şirketlere özel Kartalkaya turları ile çalışanlarınızın motivasyonunu yükselterek verimliliği arttırabileceğiniz açık. Ancak bunun yanı sıra bölgenin kurumsal partnerleriniz ve iş ortaklarınızla gerçekleştireceğiniz buluşmalar, toplantılar, organizasyonlar, seminerler ve diğer etkinlikler için de kusursuz bir seçim olduğunu söylemek gerekiyor. Bembeyaz Kartalkaya kayak pistleri, lezzetli Bolu yemekleri ve dağ manzarası eşliğinde lüks restoranlarda kurumsal toplantılarınızı gerçekleştirmek kötü bir fikir olmasa gerek…

Şirketlere özel Kartalkaya turları için pek çok toplantı otelinin de bulunduğu bölge; başta İstanbul, İzmit ve Ankara olmak üzere pek çok iş bölgesinden şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görüyor. Kartalkaya toplantı otelleri bu tür bir organizasyon için bölgeye gelen firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98